Kullanım Şartları

TAŞINMA YAPMAK İSTEYEN KULLANICI

Taşınma işi için firma arayan kullanıcıların sitemizi kullanmaları tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar Fiyat Talep Formu bölümünü kullanarak taleplerini kaydeder ve firmaların kendilerine cevap yazmasını bekleyebilirler. Bununla birlikte gerek ana sayfada yer alan, gerekse illere ayrılmış firmalar bölümünden firmaların telefon numaraları ve adresleriyle doğrudan irtibat kurabilirler.

Kullanıcılar taleplerini kaydederken firmalara iletmek için çeşitli açıklamalar yazabilir. Bu noktada siteye müşteri konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen yazılardan NakliyatSepeti.com sorumlu tutulamaz.


TAŞINMA İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREN FİRMALAR

Taşıma yapan firmalar Hizmet Sözleşmesini kabul etmek sureti ile ücretli üye olurlar ve müşterilerin kaydetmiş olduğu taleplere ulaşma imkanı bulurlar. Bununla birlikte sitenin uygun olan yerlerinde reklamları yayınlanır.

Kayıt olan bütün firmalar kendileirne ait bir panelden sayfalarını düzenleyebilirler. Bu noktada siteye firma konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen hiçbir argümandan NakliyatSepeti.com sorumlu tutulamaz.

Taşıyıcı konumundaki kullanıcılar siteye üyelik zorunluluğu olmadan, serbestçe yazı yazabildiği Nakliyeci Defteri bölümünü kullanabilirler. Bu bölüme yazılan yazılar çeşitli otomatik filtrelerle kontrol altına alınmkata olup, her an takip edilememektedir. O nedenle herkese açık olan bu bölüme yazılan yazılardan hiç bir şekilde NakliyatSepeti.com sorumlu tutulamaz.

evden eve nakliyat taşımacılık firmalarının buluştuğu güvenilir ve uygun fiyatlarda ankara istanbul izmir adana trabzon izmit muğla mersin gaziantep van antalya bursa eskişehir bolu ve diğer tüm türkiyedeki naliyat firmalarının buluştuğu nakliyatsepeti.com