Sıkça Sorulan Sorular

1- Firmalara yorum yazamıyorum?
    Firmaya yorum yazabilmek için o firma ile sözleşme yapmış olmanız gerekiyor.

2- Firmalara mail gönderemiyorum?
    Herhangi bir firmaya mail gönderebilmek için üye girişi yapmalısınız.

3- Hızlı firma duyurularına ileti yazamıyorum?
    Hızlı firma duyurularına ileti yazabilmek için kullanıcı girişi yapmanız ve firma olarak üyeliğinizin olması gerekmektedir.

4-Kullanıcı panelimdeki "Taleplere Verdiğiniz Teklifler" bölümündeki bir kaydın yanında "Yeni fiyat isteniyor->" diye bir ifade var?
    Daha önce verdiğiniz bir fiyat teklifine, müşteriniz tarafından yeni bir fiyat teklifi istendiği anlamına gelmektedir.İlgili kaydın yanındaki düzenle ikonuna tıklayıp yeni teklifinizi verebilirsiniz.

5- Makale ve söyleşilere yorum yazamıyorum?
    Makale veya söyleşilere yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Eğer üye değilseniz, üye olmanız gerekir.

6- Gönderilen taleplerde telefon numarasını göremiyorum neden olabilir?
    Verilen taleplerde iletişim bilgilerini görebilmek için kullanıcı talep verirken "Firmalar telefon veya faks ile irtibat kurabilirler" seçeneğini seçmiş olması ve siteye üye (firma) girişinin yapılmış olması gerek.


evden eve nakliyat taşımacılık firmalarının buluştuğu güvenilir ve uygun fiyatlarda ankara istanbul izmir adana trabzon izmit muğla mersin gaziantep van antalya bursa eskişehir bolu ve diğer tüm türkiyedeki naliyat firmalarının buluştuğu nakliyatsepeti.com